Praktyczne Informacje

INFOPOINT: Na oleśnickim Rynku stanie namiot cyrkowy, a w nim serce Festiwalu czyli Infopoint – dowiecie się tam wszystkiego o festiwalowych atrakcjach, dostaniecie bilety na przedstawienia i kupicie festiwalowe gadżety. Godziny otwarcia: piątek (09.08.) 12:00-21:00, sobota (10.08.) 10:00-21:00 i niedziela (11.08.) 10:00-20:00.

REJESTRACJA: Rejestracja zlokalizowana jest w oleśnickim Zamku Książęcym- tam będziecie mogli kupić opaskę na pole namiotowe i highliny. Rejestracja na Zamku będzie czynna: w piątek (09.08.) 10:00-22:00, sobotę (10.08.) 10:00-22:00 i niedzielę (11.08.) 10:00-14:00.

POLE NAMIOTOWE: Dla uczestników Festiwalu przygotowane zostanie pole namiotowe na oleśnickim podzamczu z dostępem do łazienek i toalet. Więcej informacji w zakładce Noclegi.

WEJŚCIÓWKI: Większość wydarzeń w ramach festiwalu ma charakter bezpłatny. Wyjątek stanowią spektakle mające miejsce w Kościele św. Jerzego, Sali widowiskowej i namiotach cyrkowych, na które obowiązują płatne wejściówki – do kupienia online lub w oleśnickim Infopoincie.

REGULAMINY: Wszyscy uczestnicy Festiwalu zobowiązani są do przestrzegania Regulaminu festiwalu (pobierz: Regulamin Festiwalu OFCA), natomiast osoby korzystające z pola namiotowego dodatkowo także z Regulaminu pola namiotowego (pobierz: Regulamin Pola OFCA). Przyjezdne osoby małoletnie chcące wziąć udział w Festiwalu proszone są o zabranie ze sobą wypełnionego i podpisanego przez rodzica lub opiekuna prawnego oświadczenia. Uwaga! Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w festiwalu wyłącznie pod opieką osoby dorosłej!

Dodatkowo osoby korzystające z części Slackline obowiązuje Regulamin OFCA Slackline (pobierz: Regulamin Slackline OFCA), a osoby biorące udział w Fire Open Stage – regulamin tej imprezy (pobierz: Regulamin OFCA FireOpenStage). 

 


FAQ

Czy osoby przyjezdne muszą dokonać wcześniejszej rejestracji?
Pole namiotowe -Będziemy wdzięczni za przesłanie wcześniej informacji potwierdzającej przyjazd z wyszczególnieniem ilości osób, które planują przyjechać (formularz). Potrzebujemy tej informacji, żeby lepiej oszacować miejsce potrzebne dla wygodnego rozbicia się wszystkich namiotów. Osoby, które przyjadą do Oleśnicy bez wcześniejszej zapowiedzi również będą mogły zakupić bilety na pole namiotowe w Rejestracji w Zamku bez żadnego problemu.

Highline – Prosimy o rejestrację poprzez wypełnienie formularza na zakładce Highline info. Liczba biletów wstępu na taśmy jest ograniczona. W przypadku dużej liczby chętnych – osoby, które dokonają wcześniejszej rezerwacji poprzez przesłanie wypełnionego formularza będą miały pierwszeństwo przy zakupie biletów na taśmy. W przypadku mniejszej liczby chętnych bilety będą dostępne w Rejestracji na Zamku w trakcie całego festiwalu.

Warsztaty dla zaawansowanych – Warsztaty dla dorosłych i zaawansowanych zostaną opisane w osobnej zakładce wkrótce. Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. O zapisy na poszczególne warsztaty pytaj w trakcie festiwalu w Rejestracji w Zamku. Zostaną tam wywieszone informacje o godzinach i miejscach poszczególnych warsztatów.

Czy cena 50zł za nocleg na polu to opłata za osobę czy również za namiot?

Kwota 50zł to opłata za jedną osobę za cały festiwal od czwartku (08.08.) do poniedziałku (12.08.). Ze względu na jeden rodzaj opasek na rękę na cały festiwal nie przewidujemy zniżek na zakup biletu na jedną dobę. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za namiot. Nie przewidujemy możliwości wjazdu samochodem na pole namiotowe. Do dyspozycji przyjezdnych w pobliżu pola namiotowego znajduje się bezpłatny parking.

Czy w trakcie festiwalu są przewidywane warsztaty dla dzieci – jeśli tak proszę o informację jaki jest koszt uczestnictwa oraz jak wyglądają zapisy?

Wszystkie warsztaty są darmowe. Na warsztaty dla dzieci nie ma konieczności wcześniejszego zapisywania się. Warsztaty dla dzieci będą odbywać się w sobotę i niedzielę w godzinach od 11-14 na terenie Amfiteatru.