Dodatkowe atrakcje

OFCA to nie tylko spektakle podczas festiwalu zagwarantujemy Wam sporo dodatkowych atrakcji, które pozwolą odrobinę odetchnąć, posilić się, a także sprawią, że zapamiętacie na długo te kilka dni w Oleśnicy.

WARSZTATY DLA DZIECI – wszystkich najmłodszych uczestników festiwalu, którzy zakochają się w cyrku, zapraszamy na warsztaty. Na Amfiteatrze miejskim w sobotę i niedzielę od godziny 10 do 14 odbędą się zajęcia dla dzieci, podczas których wraz z naszymi animatorami najmłodsi uczestnicy będą mogli stać się częścią cyrkowej rodziny.

OLIMPIADA ŻONGLERSKA – widowiskowe zawody cyrkowe, w których występują pasjonaci różnych dziedzin. Uczestnicy walczą z czasem, innymi zawodnikami i grawitacją. Będą konkurować m.in. w takich dyscyplinach jak: combat, limbo czy endurance . Zachęcamy do udziału – na zwycięzców jak zawsze czekają drobne nagrody!

POKAZY TRICKLINE – Trickline to akrobatyczna odmiana slackline. Polega na wykonywaniu przeróżnych ewolucji na mocno napiętej taśmie, rozwieszonej około 1,4 m nad ziemią. Trickline działa niczym bardzo wąska trampolina, przy wykorzystaniu której uczestnicy wykonują w powietrzu sekwencje tricków, ewolucji i salt.

STREFA FOODTRUCK – wrzucić coś na ząb będziecie mogli w specjalnie przygotowanej na tę okazję strefie foodtruck na oleśnickim rynku.

BAR ŻONGLER – wielbicieli zimnych napojów, dobrej muzyki i zabawy do rana zachęcamy do odwiedzenia Baru Żongler, który swój namiot rozstawi na podzamczu. Cena wstępu: 10 zł. Bilety do kupienia przy wejściu do baru (link).

SKLEPIK FESTIWALOWY – podczas festiwalu będziecie mogli nabyć również „ofcowe” gadżety – koszulki, torby i przypinki. Sklepik festiwalowy będzie się mieścił w infopoincie.

MURALE – elementem nierozerwalnie kojarzącym się zarówno z Oleśnicą jak i festiwalem są murale. Każda edycja pozostawiła po sobie jeden malunek zdobiący ściany budynków rozsianych w różnych punktach miasta. Polecamy spacer ich szlakiem, będziecie mogli zapoznać się z topografią Oleśnicy i podziwiać zdobiące ją dzieła.