Program
piątek 11.08.2023
-
15:30
45'
Koncert
Kraków Street Band
Wstęp wolny
Rynek, 3 Maja
-
16:15
45'
Ristorante
Teatr na walizkach
Wstęp wolny
Namiot Bar Żongler
-
16:30
30'
Otwarcie wystawy "Circus Nemo"
aut. Grzegorz Szymczyk
Wstęp wolny
Brama Wrocławska
-
16:45
45'
Copa-Copin
Cia. Langostura
Wstęp wolny
Poczta
-
17:15
35'
The Ambiguous Vagabond
Gilad Shabtay
Wstęp wolny
Rynek, Kościelna
-
18:00
60'
De Cuyper vs de Cuyper
Cie Pol & Freddy
Wstęp wolny
Boisko SP 2
-
18:00
25'
Good Old Times
Living Flags
Wstęp wolny
Pomnik Ery Kosmicznej
-
18:30
50'
The Trick
Rotowski&Słomka
Wstęp płatny
Kościół św. Jerzego
-
19:00
45'
ZIRK Comedy
Compagnia Lanutti & Corbo
Wstęp wolny
Fosa zamkowa
-
19:30
45'
Copa-Copin
Cia. Langostura
Wstęp wolny
Poczta
-
20:00
45'
Mechanicy
ALE Circus Dance Company
Wstęp wolny
Plac Książąt Śląskich
-
20:30
50'
StOik
Les GüMs
Wstęp płatny
Duży namiot cyrkowy
-
20:45
35'
The Ambiguous Vagabond
Gilad Shabtay
Wstęp wolny
plac pod kościołem św. Jerzego
-
21:30
35'
Hieny Apokalipsy
Azislight
Wstęp wolny
Plac Zwycięstwa
-
22:00
90'
Koncert
Kraków Street Band
Wstęp płatny
Namiot Bar Żongler
-
23:30
120'
Dance Me, Folk Me!
Dj Shoshana Rogala
Wstęp płatny
Namiot Bar Żongler
sobota 12.08.2023
-
10:00
180'
Warsztaty dla dzieci
Wstęp wolny
Amfiteatr
-
13:00
35'
The Ambiguous Vagabond
Gilad Shabtay
Wstęp wolny
Amfiteatr
-
13:45
30'
Wielka Cyrkowa Parada
trasa: Amfieatr - Rynek
Wstęp wolny
Amfiteatr
-
14:30
25'
Bobby&moi
Compagnie POC
Wstęp wolny
plac pod kościołem św. Jerzego
-
15:00
45'
Ristorante
Teatr na walizkach
Wstęp wolny
Namiot Bar Żongler
-
16:00
45'
ZIRK Comedy
Compagnia Lanutti & Corbo
Wstęp wolny
Fosa zamkowa
-
16:00
25'
Good Old Times
Living Flags
Wstęp wolny
Pomnik Ery Kosmicznej
-
16:30
45'
Copa-Copin
Cia. Langostura
Wstęp wolny
Poczta
-
17:00
50'
The Trick
Rotowski&Słomka
Wstęp płatny
Kościół św. Jerzego
-
17:00
45'
Koncert
Kraków Street Band
Wstęp wolny
Rynek, 3 Maja
-
17:30
60'
De Cuyper vs De Cuyper
Cie Pol & Freddy
Wstęp wolny
Boisko SP2
-
18:00
45'
ZIRK Comedy
Compagnia Lannutti & Corbo
Wstęp wolny
Fosa zamkowa
-
18:15
35'
The Ambiguous Vagabond
Gilad Shabtay
Wstęp wolny
Rynek, Kościelna
-
18:45
25'
Bobby & moi
Compagnie POC
Wstęp wolny
plac pod kościołem św. Jerzego
-
19:00
60'
Runners
Hippana.Maleta
Wstęp płatny
Sala widowiskowa
-
19:00
25'
Good Old Times
Living Flags
Wstęp wolny
Pomnik Ery Kosmicznej
-
19:00
45'
Copa-Copin
Cia. Langostura
Wstęp wolny
Poczta
-
19:30
45'
Koncert
Kraków Street Band
Wstęp wolny
Rynek, 3 Maja
-
20:00
45'
Mechanicy
ALE Circus Dance Company
Wstęp wolny
Plac Książąt Śląskich
-
20:30
35'
Plucie Ogniem - Fire Breathing Show
Marcin Ex Styczyński; w zamian za odwołany: Chris - Iris GAP of 42
Wstęp wolny
plac pod kościołem św. Jerzego
-
20:30
50'
StOik
Les GüMs
Wstęp płatny
Duży namiot cyrkowy
-
21:30
35'
Hieny Apokalipsy
Azislight
Wstęp wolny
Plac Zwycięstwa
-
22:00
180'
Beng! Beng! Benger!
Dj Endless/Dj Skipless
Wstęp płatny
Namiot Bar Żongler
niedziela 13.08.2023
-
10:00
180'
Warsztaty dla dzieci
Wstęp wolny
Amfiteatr
-
13:00
45'
ZIRK Comedy
Compagnia Lannutti & Corbo
Wstęp wolny
Amfiteatr
-
14:00
25'
Bobby & moi
Compagnie POC
Wstęp wolny
plac pod kościołem św. Jerzego
-
14:30
45'
Olimpiada żonglerska
Wstęp wolny
Rynek, 3 Maja
-
15:00
45'
Copa-Copin
Cia. Langostura
Wstęp wolny
Poczta
-
15:30
35'
The Ambiguous Vagabond
Gilad Shabtay
Wstęp wolny
Rynek, Kościelna
-
16:00
60'
Runners
Hippana.Maleta
Wstęp płatny
Sala widowiskowa
-
16:00
25'
Good Old Times
Living Flags
Wstęp wolny
Pomnik Ery Kosmicznej
-
16:15
25'
Bobby & moi
Compagnie POC
Wstęp wolny
plac pod kościołem św. Jerzego
-
16:45
45'
ZIRK Comedy
Compagnia Lannutti & Corbo
Wstęp wolny
Fosa zamkowa
-
17:00
60'
De Cuyper vs De Cuyper
Cie Pol & Freddy
Wstęp wolny
Boisko SP2
-
17:30
50'
The Trick
Rotowski&Słomka
Wstęp płatny
Kościół św. Jerzego
-
17:30
45'
Ristorante
Teatr na walizkach
Wstęp wolny
Namiot Bar Żongler
-
17:45
45'
Koncert
Kraków Street Band
Wstęp wolny
Rynek, 3 Maja
-
18:30
25'
Good Old Times
Living Flags
Wstęp wolny
Pomnik Ery Kosmicznej
-
18:45
35'
The Ambiguous Vagabond
Gilad Shabtay
Wstęp wolny
Rynek, Kościelna
-
19:00
35'
Impuls
MultiVisual; w zamian za odwołany: Chris-Iris GAP of 42
Wstęp wolny
kościół św. Jerzego
-
19:15
45'
Copa-Copin
Cia. Langostura
Wstęp wolny
Poczta
-
19:30
45'
Koncert
Kraków Street Band
Wstęp wolny
Rynek, 3 Maja
-
20:00
45'
Mechanicy
ALE Circus Dance Company
Wstęp wolny
Plac Książąt Śląskich
-
20:30
50'
StOik
Les GüMs
Wstęp płatny
Duży namiot cyrkowy
-
21:00
35'
Impuls
MultiVisual; w zamian za odwołany: Chris-Iris GAP of 42
Wstęp wolny
kościół św. Jerzego
-
22:00
120'
Party Animals
Dj Rybka 'n' Dj Lewek
Wstęp płatny
Namiot Bar Żongler