Noclegi

W trakcie festiwalu możecie skorzystać ze specjalnie przygotowanego pola namiotowego zlokalizowanego na oleśnickim podzamczu, tj. terenie Zamku Książąt Oleśnickich.

Koszt pola namiotowego to 60 zł/ osoba, niezależnie od liczby namiotów oraz spędzonych na nich dni.
Istnieje również możliwość nabycia łącznego biletu na highline z polem namiotowym w cenie 100 zł/ osoba.
Dzieci do lat 10 są zwolnione z opłaty za pole.

Przyjezdne osoby niepełnoletnie prosimy o zabranie ze sobą wypełnionego i podpisanego przez rodzica/ opiekuna prawnego oświadczenia (OŚWIADCZENIE). Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w Festiwalu wyłącznie pod opieką osoby dorosłej!

Pole namiotowe jest czynne od 12 sierpnia (czwartek) do 16 sierpnia (poniedziałek). Opaskę można kupić w Rejestracji, która znajduje się w Zamku Książąt Oleśnickich (ul. Zamkowa 4) – tuż obok wejścia na pole.

Godziny otwarcia Rejestracji:

Piątek (13.08): 10:00-21:00,
Sobota (14.08): 10:00-21:00,
Niedziela (15.08): 10:00-14:00.

W przypadku przyjazdu w czwartek prosimy udać się bezpośrednio na pole namiotowe, natomiast rejestracji dokonać w piątek.
Do dyspozycji osób, które wykupiły wstęp na pole namiotowe będą: toalety, umywalki oraz kabiny prysznicowe.
Osoby posiadające opaskę na pole namiotowe są również upoważnione do bezpłatnego wstępu do Baru Żongler, który będzie usytuowany w pobliżu pola.
W odległości ok. 250 metrów od pola namiotowego znajduje się bezpłatny parking dla przyjezdnych.
Osoby planujące przyjazd na pole namiotowe prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza – pomoże nam to oszacować ilość niezbędnego miejsca, niezbędnego dla wygodnego rozbicia się wszystkich namiotów. Dziękujemy!

Uwaga!

Zgodnie z art.13 ust.1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE informujemy, że:
1. Administratorem danych jest Fundacja OFCA z siedzibą przy ulicy Sejmowej 1/5 w Oleśnicy, adres e-mail: biuro@festiwalofca.pl.
2. Celem zbierania danych jest rejestracja Uczestnika Festiwalu OFCA i Pola namiotowego OFCA.
3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwi rejestrację Uczestnika.
5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
6. Pana/Pani dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.
7. Administrator danych osobowych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres roku.
Wysyłając poniższy formularz wyrażasz więc zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ww. celem oraz na określony w pkt. 8 okres.