Noclegi

Jeżeli zechcecie zostać z nami na dłużej… Na miejscu czeka na Was specjalnie przygotowane POLE NAMIOTOWE zlokalizowane na oleśnickim podzamczu tj. terenie Zamku Książąt Oleśnickich. Na teren pola namiotowego można będzie dostać się przez zamkowy dziedziniec. Do dyspozycji na terenie Zamku będą toalety, umywalki oraz kabiny prysznicowe, z których bezpłatnie korzystać będą mogli wszyscy posiadacze opasek. Parking dla osób przyjezdnych jest bezpłatny i znajduje się zaraz przy polu namiotowym – koło dyskontu Biedronka.

Uczestnicy festiwalu, którzy chcą skorzystać z tej formy noclegu zakupić muszą bilet wstępu w cenie  – 40zł/ cały festiwal (niezależnie od daty przyjazdu). Dzieci do lat 10 są zwolnione z opłaty. Sprzedaż biletów na pole namiotowe odbywać się będzie w punkcie Rejestracji na Zamku. Zakupione bilety podlegają wymianie na opaski na rękę. Do przebywania na terenie pola namiotowego upoważnia wyłącznie otrzymana opaska. Korzystający z pola namiotowego zobowiązują się do przestrzegania Regulaminu pola namiotowego (pobierz). Przyjezdne osoby małoletnie chcące wziąć udział w Festiwalu proszone są o zabranie ze sobą wypełnionego i podpisanego przez rodzica lub opiekuna prawnego oświadczenia (pobierz). Uwaga! Osoby poniżej 16 roku życia mogą uczestniczyć w festiwalu wyłącznie pod opieką osoby dorosłej!

Bilety wstępu można nabywać w punkcie Rejestracji na Zamku w godzinach jego otwarcia tj.:
piątek (11.08.) 10:00-22:00
sobota (12.08.) 10:00-22:00
niedziela (13.08.) 10:00-14:00.

Z pola namiotowego korzystać można od czwartku od godziny 18:00. W przypadku skorzystania z tej opcji, prosimy kierować się bezpośrednio na pole namiotowe przy Zamku, a niezbędnej rejestracji i zakupienia biletu dokonać w piątek w godzinach otwarcia punktu Rejestracji na Zamku.  Osoby planujące przyjazd na pole namiotowe proszone są o wypełnienie poniższego formularza – będziemy wdzięczni za przesłanie tej informacji, ponieważ pomoże nam lepiej oszacować ilość niezbędnego miejsca dla wygodnego rozbicia się wszystkich namiotów.

Dla przyjezdnych, oprócz pola namiotowego pod Zamkiem zapewnionego przez organizatorów na czas festiwalu, usługi hotelowe w Oleśnicy świadczą:
Zamek Książęcy w Oleśnicy – w samym centrum wydarzeń. Nocleg już od 50zł/osobę!
http://zamek-olesnica.pl/

Hotel Perła – 500m od Rynku. Nocleg od 90 zł/za osobę.
http://www.hotelperla.pl/
Hostel Czerwone Koszary – 1,5km od Rynku. Nocleg od 60zł/za osobę.
http://pl.hrs.com/poland/olesnica/czerwone-koszary.html
Dwór Spalice – 2,4km od Rynku. Nocleg od 120 zł/za osobę.
http://www.booking.com/hotel/pl/dwor-spalice.pl.html
Garden Hotel & Restaurant. Nocleg od 130 zł/ za osobę.
http://www.hotelgarden.pl/
Hotel & Restauracja Vis-A-Vis, ul. Przemysłowa 3c. Nocleg od 150 zł/za osobę. 
http://www.visavis-hotel.pl/
Motel, ul. Warszawska 5. Telefon do obiektu: 695-645-869 oraz 609-748-642. Nocleg od 25 zł/za osobę.
Villa Bianka, Gliniana 15. Telefon do obiektu: 510-329-902. Nocleg od 25 zł/za osobę.
Noclegi, ul. Boczna 1. Telefon do obiektu: 661-994-755. Nocleg od 25 zł/osobę.