Noclegi

Uczestnicy festiwalu potrzebujący noclegu będą mieli do dyspozycji specjalnie przygotowane pole namiotowe, które zlokalizowane będzie na oleśnickim „podzamczu” tj. terenie Zamku Książąt Oleśnickich. Na teren pola namiotowego można będzie dostać się przez zamkowy dziedziniec. Do dyspozycji na terenie Zamku  będą toalety, umywalki oraz kabiny prysznicowe, z których bezpłatnie korzystać będą mogli wszyscy posiadacze opasek. Parking dla osób przyjezdnych jest bezpłatny i znajduje się zaraz przy polu namiotowym – koło dyskontu Biedronka.

Uczestnicy festiwalu, którzy chcą skorzystać z tej formy noclegu zakupić muszą bilet wstępu w cenie 30 zł za os./cały festiwal. Sprzedaż biletów na pole namiotowe odbywać się będzie w punkcie Rejestracji na Zamku. Zakupione bilety podlegają wymianie na opaski na rękę. Do przebywania na terenie pola namiotowego upoważnia wyłącznie otrzymana opaska. Korzystający z pola namiotowego zobowiązują się do przestrzegania Regulaminu pola namiotowego.

Bilety wstępu można nabywać w punkcie Rejestracji na Zamku w godzinach jego otwarcia tj.:
piątek (12.08.) 10:00-22:00
sobota (13.08.) 10:00-22:00
niedziela (14.08.) 10:00-14:00.

Osoby planujące wcześniejszy przyjazd/przyjazd nocną porą proszone są o kierowanie się bezpośrednio na pole namiotowe przy Zamku, gdzie wolontariusz przy wejściu na pole dokona rejestracji i przekaże wszystkie niezbędne informacje. Osoby planujące przyjazd na pole namiotowe proszone są o wypełnienie poniższego formularza – będziemy wdzięczni za przesłanie tej informacji, ponieważ pomoże nam lepiej oszacować ilość niezbędnego miejsca dla wygodnego rozbicia się wszystkich namiotów.

Dla przyjezdnych, prócz pola namiotowego pod Zamkiem zapewnionego przez organizatorów na czas festiwalu, usługi hotelowe w Oleśnicy świadczą:
Zamek Książęcy w Oleśnicy – w samym centrum wydarzeń. Nocleg już od 50zł/osobę!
http://zamek-olesnica.pl/

Hotel Perła – 500m od Rynku. Nocleg od 75zł ze śniadaniem.
http://www.hotelperla.pl/
Hostel Czerwone Koszary – 1,5km od Rynku. Nocleg od 100zł ze śniadaniem.
http://pl.hrs.com/poland/olesnica/czerwone-koszary.html
Dwór Spalice – 2,4km od Rynku. Nocleg od 150zł ze śniadaniem/osobę.
http://www.booking.com/hotel/pl/dwor-spalice.pl.html