Program

piątek 12.08

  • 15:30

    40'

    Marlon Banda Show


    Rynek, 3 Maja

  • 16:30

    40'

    La Bella Tour


    Fosa Zamkowa

  • 16:30

    45'

    Fantasmagorie "Halo, Sąsiad?!"

    za: Compagnia Lanutti & Corbo "ZIRK Comedy"
    Plac Książąt Śląskich

  • 17:00

    30'

    Markusen

    "SoLo"
    Rynek, św. Jadwigi

  • 17:30

    30'

    El Goma

    "Wonderland"
    Pomnik Ery Kosmicznej

  • 18:00

    60'

    Fundacja Sztukmistrze

    "Jemioła&Szwed"
    Namiot Bar Żongler

  • 18:15

    35'

    Andrea Mineo

    "Boato"
    Rynek, Kościelna

  • 18:30

    60'

    Fabian Flender

    "Flender Jeztz!"
    Kościół św. Jerzego

  • 19:00

    50'

    Paki Paya

    "Shake, Shake, Shake"
    Poczta

  • 19:00

    45'

    Fantasmagorie "Halo, Sąsiad?!"

    za: Compagnia Lanutti&Corbo "ZIRK Comedy"
    Plac Książąt Śląskich

  • 19:45

    35'

    Pan Ząbek

    za: Gilad Shabtay "The Ambiguous Vagabond"
    Rynek, 3 Maja

  • 20:30

    50'

    Cirque Inextremiste

    "Inextremiste"
    Duży namiot cyrkowy

  • 21:00

    40'

    Matthias Romir

    "Schwarz"
    Plac pod kościołem św. Jerzego

  • 21:00

    60'

    Projekcja filmu "Lapporten Skyline"

    reż. Emil Sergel
    Dziedziniec Ratusza

  • 21:30

    45'

    Fireshow, Fundacja Sztukmistrze

    "BOOM!"
    Plac Zwycięstwa

  • 22:00

    30'

    Marlon Banda Show

    Namiot Bar Żongler
    Wstęp płatny

  • 22:30

    African Techno Karate Dj set

    Namiot Bar Żongler
    Wstęp płatny

sobota 13.08

  • 10:00

    180'

    Warsztaty dla dzieci


    Amfiteatr

  • 13:00

    45'

    Bill Bombadill

    za: Compagnia Lannutti&Corbo "ZIRK Comedy"
    Amfiteatr

  • 14:30

    35'

    Pan Ząbek

    za: Gilad Shabtay "The Ambiguous Vagabond"
    Rynek, 3 Maja

  • 15:00

    40'

    La Bella Tour


    Fosa Zamkowa

  • 15:30

    35'

    Andrea Mineo

    Boato
    Rynek, Kościelna

  • 16:00

    60'

    Fabian Flender

    "Flender Jetzt!"
    Kościół św. Jerzego

  • 16:00

    45'

    Fantasmagorie "Halo Sąsiad?!"

    za: Compagnia Lannutti&Corbo"ZIRK Comedy"
    Plac Książąt Śląskich

  • 16:30

    50'

    Paki Paya

    "Shake, Shake, Shake"
    Poczta

  • 16:30

    30'

    Spotkanie z Panem Ząbkiem, Strefa GKN


    Rynek, Kościelna

  • 17:00

    30'

    El Goma

    "Wonderland"
    Pomnik Ery Kosmicznej

  • 17:00

    35'

    Pan Ząbek

    za: Gilad Shabtay "The Ambiguous Vagabond"
    Rynek, 3 Maja

  • 17:30

    40'

    Matthias Romir

    "Schwarz"
    Plac przed kościołem św. Jerzego

  • 18:00

    40'

    La Bella Tour


    Fosa Zamkowa

  • 18:00

    60'

    Fundacja Sztukmistrze

    "Jemioła&Szwed"
    Namiot Bar Żongler

  • 18:30

    35'

    Andrea Mineo

    "Boato"
    Rynek, Kościelna

  • 19:00

    60'

    Spot the Drop

    "Catch of the Day"
    Sala widowiskowa

  • 19:00

    50'

    Paki Paya

    "Shake, shake, shake"
    Poczta

  • 19:00

    30'

    El Goma

    "Wonderland"
    Pomnik Ery Kosmicznej

  • 19:15

    40'

    Marlon Banda Show


    Rynek, 3 Maja

  • 20:30

    50'

    Cirque Inextremiste

    "Inextremiste"
    Duży namiot cyrkowy

  • 20:30

    40'

    Matthias Romir

    "Schwarz"
    Plac przed kościołem św. Jerzego

  • 21:00

    60'

    Projekcja filmu "Lapporten Skyline"

    reż. Emil Sergel
    Dziedziniec Ratusza

  • 21:30

    45'

    Fireshow, Fundacja Sztukmistrze

    "BOOM!"
    Plac Zwycięstwa

  • 22:00

    30'

    Markusen

    "SoLo" / wstęp płatny
    Namiot Bar Żongler

  • 22:30

    Balkan Valkan Gipsy King Dj set

    wstęp płatny
    Namiot Bar Żongler

niedziela 14.08

  • 10:00

    180'

    Warsztaty dla dzieci


    Amfiteatr

  • 13:00

    35'

    Pan Ząbek

    za: Gilad Shabtay "The Ambiguous Vagabond"
    Amfiteatr

  • 14:30

    60'

    Olimpiada żonglerska


    Rynek, 3 Maja

  • 15:00

    45'

    Fantasmagorie "Halo Sąsiad?!"

    za: Compagnia Lannutti&Corbo "ZIRK Comedy"
    Plac Książąt Śląskich

  • 15:30

    40'

    Marlon Banda Show


    Rynek, 3 Maja

  • 16:00

    60'

    Spot the Drop

    "Catch of the Day"
    Sala widowiskowa

  • 16:00

    30'

    El Goma

    "Wonderland"
    Pomnik Ery Kosmicznej

  • 16:15

    30'

    Markusen

    "SoLo"
    Rynek, św. Jadwigi

  • 16:30

    40'

    Matthias Romir

    "Schwarz"
    Plac pod kościołem św. Jerzego

  • 16:30

    40'

    La Bella Tour


    Fosa Zamkowa

  • 16:45

    35'

    Andrea Mineo

    "Boato"
    Rynek, Kościelna

  • 17:30

    35'

    Pan Ząbek

    za: Gilad Shabtay "The Ambiguous Vagabond"
    Rynek, 3 Maja

  • 17:30

    60'

    Fundacja Sztukmistrze

    "Jemioła&Szwed"
    Namiot Bar Żongler

  • 18:00

    60'

    Fabian Flender

    "Fabian Jeztz!"
    Kościół św. Jerzego

  • 18:00

    50'

    Paki Paya

    "Shake, shake, shake"
    Poczta

  • 18:15

    35'

    Andrea Mineo

    "Boato"
    Rynek, Kościelna

  • 19:00

    40'

    Marlon Banda Show


    Rynek, 3 Maja

  • 19:00

    30'

    El Goma

    "Wonderland"
    Pomnik Ery Kosmicznej

  • 19:45

    30'

    Markusen

    "SoLo"
    Rynek, św. Jadwigi

  • 20:30

    50'

    Cirque Inextremiste

    "Inextremiste"
    Duży namiot cyrkowy

  • 20:30

    40'

    Matthias Romir

    "Schwarz"
    Plac pod kościołem św. Jerzego

  • 21:30

    45'

    Fireshow, Fundacja Sztukmistrze

    "BOOM!"
    Plac Zwycięstwa

  • 22:00

    Majk Jeżowski aka Syn Andrzeja Dj set

    wstęp płatny
    Namiot Bar Żongler